DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Školní jídelna

Všichni zájemci o stravování ve školní jídelně si musí vždy na začátku každého školního roku znovu přihlásit obědy.

Školní jídelna zajistí obědy i pro děti s celiakií po dohodě s vedoucí jídelny (a po předložení potvrzení s konkrétními informaceni o stravovacích omezeních dítěte, které vám vystaví lékař na školní rok 2018/2019).

Naše školní jídelna má internetové přihlašování, odhlašování a volbu obědů.

Budete mít přístup k jídelníčku asi na 1-2 týdny dopředu. Můžete z domova společně s dítětem vybrat a navolit jeden za dvou obědů. Dostanete se k přehledu všech uskutečněných plateb. Zjistíte, zda a v kolik hodin si dítě oběd odebralo.

Pokud máte o tuto službu zájem, nahlaste to v kanceláři jídelny. Kancelář jídelny Vám do 24 hodin zašle email s instrukcemi a po Vašem přihlášení (podle jednoduchého návodu) bude služba aktivní.

Pokud nebubete volbu obědů řešit, nic se neděje, Vaše dítě pak automaticky dostane oběd č.1.

Děti si i nadále mohou navolit nebo odhlásit oběd pomocí svého čipu na terminálu před školní jídelnou. POZOR ale na to, že dítě si pomocí čipu může oběd i odhlásit!

Obědy se dají odhlásit nejpozději do 6 hodin ráno.

Přečtěte si pečlivě stravovací řád.

Jde zejména o nutnost odhlašovat obědy v době nepřítomnosti dětí ve škole, kdy nemají nárok na dotovaný oběd.

Při onemocnění strávníka, kdy první den nelze oběd odhlásit, má strávník (rodiče) právo si oběd vyzvednout do vlastní nádoby v době 11:30 - 12:00 hod. Další obědy je povinnen si strávník (rodiče) odhlásit. Pokud nebudou obědy odhlášeny, rodiče musí doplatit celou jejich hodnotu, ať už si obědy vyzvednou nebo ne.